hanifece
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Küçük Dostum ...

3 posters

Küçük Dostum ... Empty Küçük Dostum ...

Mesaj tarafından ρяєηšєš Ptsi Kas. 30, 2009 4:03 pm

Korkuyorum ... yaşanılan onca mutluluktan , atılan onca kahkahadan sonra ... sensizliğe alışmak , ne zor ... güvenmek , bir insana gönülden bağlanmak .. canımda bir nefes olmak ne acıymış meğerse ... yüreğim yetmedi , dostluğum boşlukta kaldı ... geçmiyor zaman , qülmüyor yüzüm ... anladım ki neşe kaynağım senmişsim dostum .. korkuyorum seni tekrar sevmeye , sana bağlanmaya ... her günüm mutsuz , her anım umutsuz geçiyor ... ne cesaretim kaldı senden sonra , ne de haykırışlarım .. söylemek isteyipte söylemediğim çOk şey vardı ... ama hepsi senden sonra yarım kaldı ... yaşanılanları kabullenmek , haketmediğimi düşünmek ... sana olan sevgim bitmedi , bitmez de ... dost yüzüm qülmese de , Allah'ım senin yüzünü qüldürsün ... bak hala dostum diyorum sana yaşanılan onca acıya rağmen ... bende ki Seni hiçkimse bitiremedi .. Hayatta ki büyük neşelerim senin olsun diliyorum.. bütün dualarım sana olacak , seni koruyacak her zaman .... uzaklarda bir el hep sana uzanacak , sen o eli geri çevirsen de ... özlediğin gökyüzü yıldızlarını her gece sana getireceğim , Sana olan sonsuz özlemim ile bir hikaye , bir şiir yazacağım ... hayatı sil baştan yaşamaya başlamıştım seninle ! arkadaşlığa , dostluğa dair bütün yalanları silmiş seninle tertemiz bir sayfa açmıştım ... ben olmadığım her an güneşe , toprağa bak ... !
yalnız kaldığını hissettiğin anda gözlerin gökyüzündeki yıldızlara baksın , ellerin gözyaşlarını silsin .. yaşamda değişmeyen tek şeyin hep sağlam kurulan Dostluklar olduğunu düşünürdüm , meğerse koca bir yalan , koca bir hiçmiş ... şuanda içinde bulunduğum duyguları tanımlamak , etraflıca anlatabilmek inan ki dostum çok ama çok zor ..
seninle bir kalp olduğumuzu , sana bakınca kalbimin temizliğini görmüştüm ..
sanki hala aynı oda da tam karşımda bana gülücük saçıyorsun ,
gözlerimin içi gülüyor mutlu oluyorum bir anda hayal de olsa... !
Geç saatlerde gecenin karanlığı yüreğime çöker oldu yokluğunda .. gönlüme acı verircesine dışarıda milyonlarca yağmur damlaları düştü istanbul sokaklarına .. kimi zaman gülüyor , içten içe şen kahkahalar atıyorum .. kim bilir belkide senin yokluğunda kendimi avutuyorum ... dedim ya sensiz gülerken içim kan ağlıyor ... hiç dönmeyecek gibi gittin ! gittin diyorum çünkü ; ben hala aynı yerde senin bıraktığın gibiyim ...
Hala kulaklarımda çınlıyor sesin , gözlerini görüyorum her gülen gözlerde ..
Gel gör ki ben hiçkimseye sana verdiğim değer kadar vermedim dedim ya küçük dostum sen gönlümde büyük yer ettin...

12.10.09

Küçük Dostum ... Empty Geri: Küçük Dostum ...

Mesaj tarafından karakan Ptsi Kas. 30, 2009 4:24 pm

Küçük Dostum ... 3f688ad53ec1

paylaşım için yüreğine sağlık sevgili prenses,gerçi sizin şiirleriniz demişiz ama,bu duygu yüklü cümleler de alt alta değil yanyana mısralı bir şiir gibimsi olmuş,yüreğin dert görmesin
karakan
karakan
Admin

http://hanifece.yetkinforum.com

Mesaj tarafından hanifece Ptsi Kas. 30, 2009 6:36 pm

harikasın prenses .iki kez okudum doyamadım inan .
Küçük Dostum ... 74896787vy3
hanifece
hanifece
Admin

Mesaj tarafından ρяєηšєš Çarş. Ara. 02, 2009 10:59 pm

Teşekkürler Allah razı olsun eksik olmayın... Wink
o kadar şeyler yazmışsınız ki ;
insan'ı yazdıkça yazası geliyor Wink
ρяєηšєš
ρяєηšєš

Mesaj tarafından hanifece Çarş. Ara. 02, 2009 11:19 pm

bizi güzel paylaşımlarından mahrum etmeni istemeyiz.Çünki bu duygu yüklü yazı ve şiirlerini içimize sindire sindire okuyoruz canımcığım
sen bunların en güzeline layıksın kabul edersin umarım Küçük Dostum ... Icon_biggrin
Küçük Dostum ... O5zthv
hanifece
hanifece
Admin

- Similar topics